+48 95 763 92 35

PL | EN | DE | FR

skontaktuj się z nami!


Bapro-Met Sp. z o.o.

Błotnica 1
66-540 Stare Kurowo
poczta@bapro-met.com.pl
tel. +48 95 763 92 35
fax. +48 95 763 92 34


Prezes Spółki

Magdalena Stencel
telefon: +48 95 763 92 38
mobile: +48605344845
e-mail: mstencel@bapro-met.com.pl

Wiceprezes

Aleksander Stencel
mobile: +48 509 029 731
e-mail: astencel@bapro-met.com.pl

Dział sprzedaży i zakupów

Justyna Muzyka-Chojnacka
Sprzedaż
telefon: 95 7639235
mobile: +48 602 518 550
e-mail: jmuzyka@bapro-met.com.pl

Monika Decowska
Zakupy
telefon: + 48 95 763 92 35
e-mail: mdecowska@bapro-met.com.pl

Dział Logistyki

Piotr Mieczkowski
mobile: + 48 539 921 364
e-mail: magazyn@bapro-met.com.pl

Dział Techniczny

Paweł Paluta
mobile: +48 509 308 463
e-mail: ppaluta@bapro-met.com.pl

Piotr Swaryczewski
mobile: + 48 728 479 404
e-mail: pswaryczewski@bapro-met.com.pl

Katarzyna Olejniczak
mobile: +48 600 810 268
e-mail: kolejniczak@bapro-met.com.pl

Dział Produkcji

e-mail: produkcja@bapro-met.com.pl

Jacek Gawryłkowicz
mobile: +48 539 914 885
e-mail: jacek@bapro-met.com.pl

Dział Jakości

Mateusz Kużawa
mobile: +48 734 423 806
e-mail: mkuzawa@bapro-met.com.pl

Dział Kadr i informacje księgowe

Magdalena Kraska
Specjalista ds. kadr i płac
telefon: +48 95 763 92 42
e-mail: mkraska@bapro-met.com.pl

Skorzystaj z formularza mailowego, by przesłać zapytanie ofertowe:

imię i nazwisko*:

telefon:

e-mail*:

wiadomość:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.*
8 + 7 =  

* pola wymagane