+48 95 763 92 35

PL | EN | DE | FR

aktualności i wydarzenia


2016-05-30

Reklama nowych usług naszej firmy na portalu branżowym


Reklama nowych usług naszej firmy na portalu branżowymReklama nowych usług naszej firmy na portalu branżowymReklama nowych usług naszej firmy na portalu branżowym
Na portalu branżowym emetale.eu zamieszczona została informacja o nowych usługach naszej firmy takich jak: wiercenie, gwintowanie i frezowanie wykonywanych dzięki nowej maszynie CNC wiertarko-frezarce CNC firmy CMA model TRD 32 CNC 4500x600. Udoskonalamy nasze usługi z myślą o naszych klienta... więcej»

2016-05-10

Nowa maszyna w naszym parku maszynowym


Nowa maszyna w naszym parku maszynowymNowa maszyna w naszym parku maszynowymNowa maszyna w naszym parku maszynowym
Nasz park maszynowy powiększył się o następną profesjonalną maszynę - wiertarko-frezarkę model TRD 32 CNC 4500x600. Jest to maszyna przeznaczona do produkcji seryjnej dużych ilości takich samych elementów. Szczegóły nowej maszyny znajdą Państwo w zakładce oferta "usługi wierta... więcej»

2016-04-28

Pojęcie spawarki i cyny na naszym portalu branżowym


Pojęcie spawarki i cyny na naszym portalu branżowymPojęcie spawarki i cyny na naszym portalu branżowymPojęcie spawarki i cyny na naszym portalu branżowym
Na naszym portalu o spawaniu znajdziemy artykuł adekwatny do naszego profesjonalnego zajęcia jakim jest spawanie. A opisaliśmy zalety i wady spawarki transformatorowej i inwerterowej oraz funkcję jaką spełnia to urządzenie. Zamieściliśmy również pojęcie cyny i procesu cynowania. Nie z... więcej»