+48 95 763 92 35

PL | EN | DE | FR

aktualności i wydarzenia


2015-12-29

Reklama naszej firmy na portalu emetale.eu


Reklama naszej firmy na portalu emetale.euReklama naszej firmy na portalu emetale.euReklama naszej firmy na portalu emetale.eu
Na portalu emetale.eu zamieściliśmy reklamę firmy Bapro-Met Sp. z o.o. z Błotnicy, w województwie lubuskim. Firma Bapro-Met zajmuje się usługami spawalniczymi, w tym m.in. produkcją elementów metalowych, spawaniem, malowaniem i lakierowaniem proszkowym oraz cięciem rur, profili. Wszyst... więcej»

2015-12-18

Wesołych Świąt!!!


Wesołych Świąt!!!Wesołych Świąt!!!Wesołych Świąt!!!
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, wszystkim naszym Klientom, Kontrahentom oraz Współpracownikom, życzymy wszystkiego najlepszego, pogody ducha, zdrowia i samych sukcesów w życiu osobistym, jak i zawodowym oraz szczęścia w nadchodzącym Nowym Roku 2016! ... więcej»

2015-12-16

Zalety malowania proszkowego


Zalety malowania proszkowegoZalety malowania proszkowegoZalety malowania proszkowego
Nasz zakład poleca usługę malowania proszkowego. Malowanie proszkowe to nanoszenie na powierzchnię materiału farby w postaci proszku, przy pomocy metody natrysku elektrostatycznego lub elektrokinetycznego. Zalety malowania proszkowego to: efektywna metoda - w 100% pokrycie materiału gładk... więcej»