+48 95 763 92 35

PL | EN | DE | FR

aktualności i wydarzenia


2015-05-15

Usługi spawalnicze naszego zakładu


Usługi spawalnicze naszego zakładuUsługi spawalnicze naszego zakładuUsługi spawalnicze naszego zakładu
Spawanie, to rodzaj złącza, które powstaje w wyniku łączenia materiałów poprzez miejscowe ich stopienie i zespolenie. Wyróżniamy kilka podstawowych metod spawania: spawanie MIG/MAG spawanie TIG spawanie ręczne elektrodą topliwą spawanie laserowe spawanie plazmowe spawanie hybrydo... więcej»

2015-05-05

Targi SUBCONTRACTING 2015


Targi SUBCONTRACTING 2015Targi SUBCONTRACTING 2015Targi SUBCONTRACTING 2015
Targi SUBCONTRACTING w Poznaniu to idealne miejsce, aby zaprezentować swoją firmę. Targi skierowane są do małych i średnich przedsiębiorstw, które świadczą usługi dla innych kontrahentów w przemyśle. Udział w takich targach pozwala na zaprezentowanie swojej fachowej kadry pracowniczej ... więcej»

2015-04-30

IV Targi Rehabilitacji, Terapii i Pielęgnacji Chorych REHMED-PLUS już za nami


IV Targi Rehabilitacji, Terapii i Pielęgnacji Chorych REHMED-PLUS już za namiIV Targi Rehabilitacji, Terapii i Pielęgnacji Chorych REHMED-PLUS już za namiIV Targi Rehabilitacji, Terapii i Pielęgnacji Chorych REHMED-PLUS już za nami
W dniach 23-24 kwietnia 2015 roku w Kielcach odbyła się czwarta już edycja Targów Rehabilitacji, Terapii i Pielęgnacji Chorych REHMED-PLUS. Zakres branżowy targów obejmuje fizjoterapię, ortopedię, pomoc w życiu codziennym oraz opiekę długoterminową. Nas najbardziej interesował tzw. Sal... więcej»