+48 95 763 92 35

PL | EN | DE | FR

aktualności i wydarzenia


2018-04-23

Jak zachować bezpieczeństwo podczas spawania?


Jak zachować bezpieczeństwo podczas spawania?Jak zachować bezpieczeństwo podczas spawania?Jak zachować bezpieczeństwo podczas spawania?
Doświadczenie, wiedza, przygotowanie i ostrożność gwarantują każdemu spawaczowi bezpieczną pracę. Bowiem spawanie nie należy do prostych czynności. Ale każdy spawacz przestrzegając zasad BHP uchroni się przed uszczerbkiem na zdrowiu. W pierwszej kolejności musi zadbać o stosowną ... więcej»

2018-04-20

Malujemy profesjonalnie


Malujemy profesjonalnieMalujemy profesjonalnieMalujemy profesjonalnie
Malowanie proszkowe wymaga doświadczenia i nowoczesnego sprzętu. I oba te warunki spełniamy. Dzięki naszej nowoczesnej lakierni jesteśmy konkurencyjni terminowo jak i cenowo. Dlatego warto zainwestować w zakład z profesjonalnym podejściem do realizacji zadań. Nasze usługi malowania pro... więcej»

2018-04-11

Spawamy robotami


Spawamy robotamiSpawamy robotamiSpawamy robotami
Czy praca spawacza odejdzie do lamusa? Może kiedyś tak, ale nie w tej chwili. W naszym zakładzie spawamy tradycyjnie jak i nowocześnie. Tradycyjną pracę spawania wykonuje spawacz, a nowoczesną - roboty spawalnicze. Obie te sztuki spawania uzupełniają się i nie wadzą sobie nawzajem. Z czeg... więcej»