+48 95 763 92 35

PL | EN | DE | FR

aktualności i wydarzenia


2016-10-20

Stanisław Olszewski - pionier spawalnictwa


Stanisław Olszewski - pionier spawalnictwaStanisław Olszewski - pionier spawalnictwaStanisław Olszewski - pionier spawalnictwa
Stanisław Olszewski urodzony 6 stycznia 1852 w Warszawie, zmarł 15 lipca 1898 w Giessen, pionier spawalnictwa, wynalazca i filantrop. Współtwórca metody spawania łukowego oraz zgrzewania oporowego. Współtwórca, ponieważ w 1885 razem z rosyjskim inżynierem greckiego pochodzenia Nikoła... więcej»

2016-10-06

Usługi wiertarko-frezarką


Usługi wiertarko-frezarkąUsługi wiertarko-frezarkąUsługi wiertarko-frezarką
Maszyna CNC wiertarko-frezarka CNC firmy CMA model TRD 32 CNC 4500x600 przeznaczona jest do produkcji seryjnej dużych ilości takich samych elementów. Wiertarko-frezarka służy do wiercenia, gwintowania i frezowania. Posiada ruchomą głowicą w 3 osiach X,Y,Z a frezować można kształtownikach,... więcej»

2016-09-30

Chrom i metalurgia to nowe zagadnienia na portalu tematycznym


Chrom i metalurgia to nowe zagadnienia na portalu tematycznymChrom i metalurgia to nowe zagadnienia na portalu tematycznymChrom i metalurgia to nowe zagadnienia na portalu tematycznym
Na naszym portalu emetale.eu zamieściliśmy kolejne zagadnienia związane z tematyką metali i stali. Pierwszym tematem jest chrom i jego szerokie zastosowanie w przemyśle. Metalurgia to drugie zagadnienie jakie pojawiło się na portalu. Metalurgia to nauka o metalach działająca w zakresie ... więcej»