+48 95 763 92 35

PL | EN | DE | FR

aktualności i wydarzenia


2016-08-19

Co to jest obróbka?


Co to jest obróbka?Co to jest obróbka?Co to jest obróbka?
Obróbka to czynność nadania nowych cech przedmiotowi obrabianemu na podstawie założeń technologicznych takich jak: wymiar, gładkość czy twardość. Obróbka to proces przetwarzania surowca w końcowy produkt, który wykonuje się przy pomocy odpowiednich narzędzi czy sprzętu. Wyróżn... więcej»

2016-08-12

Usługi spawalnicze w rękach robota!


Usługi spawalnicze w rękach robota!Usługi spawalnicze w rękach robota!Usługi spawalnicze w rękach robota!
Nasz park przemysłowy to najwyższej jakości sprzęt spawalniczy. Wspominaliśmy o usługach malowania proszkowego, giecia blach na prasie krawędziowej i przyszedł czas na usługi spawalnicze wykonywane przez... robota spawalniczego. Zalety pracy robota spawalniczego są bardzo duże, m.in. najw... więcej»

2016-07-29

Polecamy aktualności spawalnicze na portalu branżowym


Polecamy aktualności spawalnicze na portalu branżowymPolecamy aktualności spawalnicze na portalu branżowymPolecamy aktualności spawalnicze na portalu branżowym
W tym miesiącu informujemy o Targach METAL 2016, które odbędą się w dniach 20-22 września 2016r. w Kielcach. Tematyka stricte branżowa. Ponadto opisujemy metale lekkie, ich gęstość i jakie pierwiastki do nich zaliczamy. Zamieściliśmy również informacje o często występującej choro... więcej»