+48 95 763 92 35

PL | EN | DE | FR
2018-04-11

Spawamy robotami


Spawamy robotami

Czy praca spawacza odejdzie do lamusa? Może kiedyś tak, ale nie w tej chwili. W naszym zakładzie spawamy tradycyjnie jak i nowocześnie. Tradycyjną pracę spawania wykonuje spawacz, a nowoczesną - roboty spawalnicze. Obie te sztuki spawania uzupełniają się i nie wadzą sobie nawzajem. Z czego bardzo się cieszymy.

Nasze roboty spawalnicze to najnowszej generacji roboty TA-1900WG3 i TA-1900WG4 z systemem TOWERS firmy Panasonic. Spawają elementy o następujących gabarytach:

Dzięki pracy naszym robotów uzyskujemy wysokiej klasy złącza spawanego jak i powtarzalność złącza spawanego ±0,1 mm (miejsce i wymiary spoiny). Ponadto otrzymujemy produkt końcowy najwyższej jakości, który zdecydowanie wyróżnia nas spośród konkurencji. Dodatkowo jesteśmy szybcy i terminowo realizujemy zamówienia, nawet te wymagające od nas zaangażowania całego zespołu spawalniczego.

Zapraszamy wszystkich kontrahentów z Polski jak i z zagranicy do zapoznania się z naszą ofertą usług spawalniczych, a więcej informacji udzielimy pod numerem telefonu +48 95 763 92 35 oraz osobiście w naszym biurze w Błotnicy 1.

Roboty spawalnicze to przyszłość naszego zakładu.

Polecamy.

«powrót