+48 95 763 92 35

PL | EN | DE | FR
2018-07-18

Zalety malowania proszkowego


Zalety malowania proszkowego

Malowanie (lakierowanie) proszkowe to najczęściej stosowana metoda nakładania farb na wcześniej oczyszczone powierzchnie malowanego detalu. Nasz zakład również stosuje tą metodę. Przygotowaliśmy się bardzo dobrze do tego, ponieważ stworzyliśmy profesjonalną lakiernię. W skład tej lakierni wchodzą:

Malowanie proszkowe stosowane jest głównie w celu zabezpieczenia powierzchni przed korozją. Ale lakierowanie ma wiele innych ważnych zalet do których należą:

Jak widać zalet jest bardzo dużo i nie wszystkie zostały wymienione. Dlatego nasz zakład w szczegolności poleca stosowanie właśnie tej metody. Powierzchnie materiału są gładkie, nie wymagają żadnych dodatkowych konserwacji. Największą zaletą jest ochrona przed korozją malowanego metalu. Dzieki temu nie musimy martwić się o okresowe zabezpieczanie naszego przedmiotu przed rdzą.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą malowania proszkowego i czekamy na Państwa w naszym zakładzie, w Błotnicy. Zachęcamy do systematycznej i ścisłej współpracy kontrahentów z kraju jak i z zagranicy.

Polecamy usługi malowania proszkowego.

«powrót