+48 95 763 92 35

PL | EN | DE | FR
2018-07-30

Robot spawalniczy - spawacz doskonały


Robot spawalniczy - spawacz doskonały

Robota spawalniczego spokojnie można nazwać spawaczem doskonałym. Firmy nie zastanawiają się nad stworzeniem zrobotyzowanym stanowisk pracy, bo wiedzą, że taka inwestycja szybciutko zwróci się z nawiązką. Również nasza firma nie miała żadnych wątpliwości, że robot spawalniczy zwolni produkcję czy spowoduje spadek zatrudnienia. Przy obecnych problemach zatrudnienia spawaczy, robot jest największym wybawieniem dla każdego zakładu rzemieślniczego. Szacuje się, iż jeden robot zastąpi w pracy czterech doświadczonych spawaczy. Ale to nie znaczy, że robot zajmuje miejsce pracy człowieka. Wręcz przeciwnie, robotyzacja poprawia kondycję firmy.

Dzięki pracy naszemu robotowi spawalniczemu jesteśmy konkurencyjni terminowo i cenowo. Ponadto uzyskujemy wysokiej klasy złącza spawanego, jego wysoką powtarzalność i precyzję wykonania elementów. Jesteśmy dyspozycyjni produkcyjnie i magazynowo. Obsługujemy rynek krajowy i zagraniczny. Działamy dla klienta indywidualnego jak i przedsiębiorstw z dużym kapitałem zakładowym. Dostosowujemy swój zakład do wysokich potrzeb naszych klientów poprzez stworzenie profesjonalnej śrutowni, lakierni i dużej hali magazynowej. Elastyczność i doświadczenie naszej kadry pracowniczej to nasze priorytety.

Zapraszamy do podjęcia ścisłej współpracy w zakresie usług spawalniczych wykonywanych przez nasze roboty spawalnicze TA-1900WG3 i TA-1900WG4 z systemem TOWERS firmy Panasonic.

Więcej informacji o naszych usługach spawalniczych i obróbce metalu udzielimy w siedzibie naszej firmy w Błotnicy 1 oraz pod numerem telefonu +48 95 763 92 35.

Polecamy.

«powrót