+48 95 763 92 35

PL | EN | DE | FR
2018-10-26

Realizacja zamówień


Realizacja zamówień

Nasza firma, jako producent elementów metalowych, zachęca kontrahentów z całego kraju i z zagranicy do realizacji zamówień w naszym zakładzie. Dlaczego właśnie u nas? Dlatego, że nasza firma dysponuje bardzo dużym potencjałem pracowniczym i maszynowym. W obecnych czasach trudno o pełną obsadę na produkcji, ale nasz zakład nie posiada braków pracowniczych na danych stanowiskach. Nasza kadra pracownicza tworzy zgodną firmę rodzinną z tradycjami. Dodatkowo posiadamy niezbędne maszyny do produkcji takie jak: robot spawalniczy, wkrętarko-frezarkę, piec lakierniczy, kabinę lakierniczą, aplikator proszkowy, prasy krawędziowe itp.

Nasz zakład stara się realizować zamówienia swoich klientów w terminie, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Zamówienia przyjmujemy osobiście w naszym zakładzie w Błotnicy 1 lub poprzez adres email: poczta@bapro-met.com.pl

Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszymi działami:

Zapraszamy do składania zapytań odnośnie usług spawalniczych, malowania proszkowego, wykrawania na prasach, gięcia na prasach krawędziowych, gięcia rur i profili oraz usług wiertarko-frezarką.

Czekamy na Państwa pytania i zamówienia.

Życzymy pomyślnej współpracy.

«powrót