+48 95 763 92 35

PL | EN | DE | FR
2019-02-28

Wiosenna impreza w Kielcach


Wiosenna impreza w Kielcach

Na naszym blogu emetale.eu zamieściliśmy informacje o najbliższej imprezie targowej w Kielcach w branży metalowej. Bowiem w dniach 26-28 marca 2019 r. odbędą się XII Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL. Targi skierowane są dla odbiorców branży metalowej. Tematyka targów dotyczy m.in. maszyn do obróbki temricznej, wiórowej i plastycznej, obrabiarek CNC, pras krawędziowych, wycinarek laserowych. Oprócz polskich dostawców zaprezentuje się bardzo wiele firm z Europy i ze świata. Polecamy.

Nasza firma bardzo często bierze udział w targach w branży spawalniczej i metalowej. Niejednokrotnie odwiedziliśmy Targi w Poznaniu czy Szwecji. Bycie na takiej imprezie branżowej to nie tylko wydarzenie kulturalne, ale przede wszystkim naukowe. Na branżowych targach zapoznajemy się z najnowszymi technologiami i produktami, typami maszyn, urządzeń i narzędzi. Dzięki nowej wiedzy możemy być konkurencyjni technologicznie i produktowo, na czym w efekcie końcowym skorzystają nasi kontrahenci z kraju jak i z zagranicy.

Polecamy i zapraszamy do ścisłej współpracy z naszą firmą w zakresie usług spawalniczych, malowania proszkowego, wykrawania na prasach czy gięcia.

«powrót