+48 95 763 92 35

PL | EN | DE | FR

malowanie proszkowe

Nasz zakład produkcyjny sukcesywnie poszerza swoje usługi. Uruchomiliśmy nową gałąź produkcyjną - lakiernię. Lakiernia działa na terenie naszego zakładu. Stawiamy na usługi wysokiej jakości, dlatego do pracy zakupiliśmy specjalistyczny sprzęt. Naszymi narzędziami pracy są:

Piec ten przeznaczony jest do stapiania i utwardzania powłok malarskich w temperaturze do 220 stopni. Składa się z:

Praca pieca polega na dostarczeniu odpowiedniej temperatury, która pozwala na zachodzenie procesu wygrzewania malowanych elementów.

Kabina lakiernicza przeznaczona jest do do malowania farbami proszkowymi przedmiotów metalowych. Składa się z:

Kabina lakiernicza służy do prac malarskich. Malować możemy małe i duże przedmioty, co jest atutem tego urządzenia.

Aplikator proszkowy OptiFlex 2 jest to urządzenie służące do elektrostatycznego nanoszenia farb proszkowych. Współgra z urządzeniami, które wyposażone są w zbiornik proszkowy. Aplikator reguluje grubość nakładania farby optymalizując jej zużycie, a jednocześnie dając wysoką jakość pomalowanej powierzchni przedmiotu. Dzięki aplikatorowi można pomalować trudnodostępne miejsca.

Wszystkie te urządzenia niezbędne są do kompleksowego przeprowadzenia procesów lakierowania i malowania. Posiadają wszystkie niezbędne atesty i normy. Nasi pracownicy dbają o każdy szczegół produktu, jaki wychodzi z naszego zakładu. Służymy pomocą i doradztwem w zakresie malowania proszkowego i lakierowania metali. Wierzymy, iż nasza praca przyniesie korzyści wszystkim zainteresowanym.