+48 95 763 92 35

PL | EN | DE | FR
2019-05-27

Wysoka jakość spawu


Wysoka jakość spawu

Zrobotyzowane stanowiska pracy zdecydowanie wpływają na jakość usług spawalniczych. Praca robota spawalnicznego należy do wyjątkowo precyzyjnej i wydajnej. Z tego względu coraz więcej zakładów spawalniczych decyduje się na korzystanie z usług robotów spawalicznych i jego oprogramowania.

Nasz zakład od dłuższego czasu korzysta z zalet robotów spawalniczych TA-1900WG3 i TA-1900WG4 z systemem TOWERS firmy Panasonic. Możliwość pracy naszego robota to:

Ale najważniejszą zaletą pracy naszych robotów jest wysoka klasa złącza spawanego oraz jego powtarzalność ±0,1 mm (miejsce i wymiary spoiny). Dzięki temu otrzymamy czysty produkt pozbawiony odprysków spawalniczych, co znacznie wpływa na całość usługi. Ponadto produkt pozbawiony jest odkształceń spawalniczych, a naprężenia spawalnicze zlikwidowane są do minimum.

Roboty spawalnicze firmy Panasonic to jedne z nielicznych robotów spawalniczych, które wykonują wszystkie metody spawania: MIG/MAG/TIG.

Spawanie robotem zdecydowanie różni sie od spawania tradycyjnego. Cenimy sobie pracę zarówno spawaczy jak i robotów spawalniczych, dlatego oferujemy obie formy spawania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług spawania robotami spawalniczymi w zakładce oferta - usługi spawalnicze.

Dodatkowych informacji udzielimy pod numerem telefonu +48 95 763 92 35 oraz w siedzibie naszej fabryki w Błotnicy 1, woj. lubuskie.

Polecamy.

«powrót