+48 95 763 92 35

PL | EN | DE | FR
2019-05-30

Zalety cięcia laserem


Zalety cięcia laserem

Metoda cięcia laserem jest najczęściej stosowaną metodą cięcia metali w zakładach rzemieśliczych. Wybierana jest ze względu na swoje zalety, takie jak:

Cięcie laserem to najnowocześniejsza metoda cięcia różnych materiałów, w tym m.in. aluminium, stal, drewno, metal czy nawet papier. Wszechstronność wykorzystania takiej wyciarki laserowej wzbogaca ofertę dla kontrahentów zarówno z kraju jak i z zagranicy. Świadczone usługi cięcia nowoczesnym laserem również będzie miało wpływ na ochronę środowiska, bowiem zmniejszy się zużycie materiału do obróbki.

Ważnym elementem nowoczesnego lasera jest jego obsługa. Dzięki specjalistycznemu oprogramowaniu nie wymagane są żadne dodatkowe kwalifikacje. Ustawienie produkcji komputerowo jest proste i szybkie. Podobnie jest z obsługą zrobotyzowanych stanowisk spawalniczych, które obsługuje maszyna, a my jedynie ustawiamy program.

Jeśli mają Państwo pytania odnośnie cięcia laserem i jego zalet, to zapraszamy do kontaktu z naszą firmą pod numerem telefonu +48 95 763 92 35 lub w siedzibie naszej firmy w Błotnicy 1.

Zapraszamy.

«powrót