+48 95 763 92 35

PL | EN | DE | FR
2019-07-24

Nowe urządzenie - ramię pomiarowe


Nowe urządzenie - ramię pomiarowe

Miło nam Państwa poinformować o powiększeniu naszego parku maszynowego o nowoczesne ramię pomiarowe ROMER ABSOLUTE ARM RA-7325. Nasze ramię pomiarowe służy do pomiaru z dokładnością 0,001 mm wykonywanych przez nas detali. Ramię firmy Hexagon nie wymaga inicjalizacji przed rozpoczęciem pomiarów. Ponadto jest wszechstronne, stabilne, lekkie i przenośne, co stwarza wiele możliwości zarówno dla nas jak i naszych klientów. Pomiary można wykonywać na miejscu, ale również w siedzibie zleceniodawcy.

Ramię pomiarowe ROMER ABSOLUTE ARM RA-7325 to nie jedyna nasza inwestacja. Jednocześnie zakupiliśmy profesjonalny stół pomiarowy marki "Siegmund" oraz program do wykonywania pomiarów "POLYWORKS 2018". Dzięki takiemu zestawowi i systemowi "SPC" (statystyczne sterowanie procesem) pozbawiamy się niespodziwanych przestojów w produkcji oraz ekonomicznego przebiegu procesu. Nasze ramię pomiarowe to również urządzenie wielofunkcyjne - wykonuje pomiar 3D, analizuje i digitalizuje.

Więcej informacji o naszym ramieniu przeczytają Państwo w zakładce oferta - ramię pomiarowe.

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszych najdokładniejszych pomiarów dzięki nowoczesnemu ramieniu pomiarowemu ROMER ABSOLUTE.

Dodatkowych informacji o naszych nowych usługach pomiaru udzielimy pod nr tel. +48 95 763 92 35.

Zapraszamy.

«powrót