+48 95 763 92 35

PL | EN | DE | FR
2017-12-22

Nasze zrobotyzowane stanowisko spawalnicze


Nasze zrobotyzowane stanowisko spawalnicze

Nasz zakład stosuje nowoczesne metody spawania. Do tego służy nam najnowszej generacji robot spawalniczy Towers TA 1900 ze sterownikami G3 i G4 firmy Panasonic. Robot wykonuje czynności spawania i cięcia oraz inne procesy z maksymalnym dopuszczeniem obciążenia do 8 kg.

A jak wygląda zrobotyzowane stanowisko spawalnicze? Otóż, w skład takiego stanowiska wchodzą:

Nasz robot spawalniczy Towers 1900 charakteryzuje się najwyższą precyzją przy pozycjonowaniu spoiny i wysoką powtarzalnością złącza spawanego ±0,1 mm (miejsce i wymiary spoiny). Praca naszego robota bardzo mocno optymalizuje nasze procesy produkcyjno-spawalnicze, które różnią się od tradycyjnego spawania. Co daje nam robot? Daje nam większą prędkość spawania, minimalizację ryzyka związanego z poparzeniem łukiem elektrycznym, brak konieczności częstej wymiany drutu oraz oszczędność wzroku spawacza.

Zrobotyzowane stanowiska spawalnicze to precyzja, dokładność, powtarzalność.

Zachęcamy wszystkich kontrahentów z Polski i z zagranicy do skorzystania z naszych zrobotyzowanych usług spawalniczych. Więcej informacji o współpracy uzyskają Państwo pod numerem telefonu +48 95 763 92 35 oraz osobiście w naszym zakładzie w Błotnicy 1.

Polecamy.

«powrót