+48 95 763 92 35

PL | EN | DE | FR
2018-04-26

Na czym polega wykrawanie?


Na czym polega wykrawanie?

Wykrawanie polega na wycięciu w materiale, głównie blachy, kształtu jaki odzwierciedla wykrojnik na prasie. Wkrojniki zwane są stemplami i dzięki nim możemy otrzymywać dowolny kształt. Do wykrawania służy także matryca, którą należy dobrać odpowiednio do wykrawanego materiału. Inaczej nasze usługi wykrawania mogą skończyć się niepowodzeniem.

Nasz zakład specjalizuje się w zakresie tłoczenia i wykrawania na profesjonalnych urządzeniach jakimi są prasy mechaniczne i hydrauliczne do 160 T. Dzięki prasom jesteśmy w stanie uzyskać powtarzalność i dokładność nawet najmniejszych detali. Ponadto nasze prasy mają szerokie zastosowanie w obróbce plastycznej metalu na zimno, co czyni nas wszechstronnym przedsiębiorstwem w naszym regionie.

Nasza firma posiada wykwalifikowaną kadrę pracowniczą z dużym zapleczem fabrycznym i magazynowym. Realizujemy małe jak i duże oraz trudne zlecenia z kraju jak i z zagranicy. Zapraszamy do podjęcia współpracy z naszą firmą a zagwarantujemy Państwu szybką i profesjonalną obsługę.

Więcej informacji udzielimy Państwu osobiście w naszym zakładzie w Błotnicy 1 (woj. lubuskie) oraz pod numerem telefonu +48 95 763 92 35.

Zapraszamy i polecamy.

«powrót