+48 95 763 92 35

PL | EN | DE | FR

aktualności i wydarzenia


2019-12-30

Mierzymy dokładnie i bezpiecznie


Mierzymy dokładnie i bezpiecznieMierzymy dokładnie i bezpiecznieMierzymy dokładnie i bezpiecznie
W naszej ofercie pojawiła się zakładka - ramię pomiarowe. Z tej okazji chcieliśmy zaprosić naszych stałych, jak i nowych klientów do zapoznania się z naszą ofertą profesjonalnych pomiarów z dokładnością do 0,001mm. Nasz model ramienia to ramię ROMER ABSOLUTE ARM RA-7325, które dodat... więcej»

2019-12-23

Profesjonalna lakiernia w naszym zakładzie


Profesjonalna lakiernia w naszym zakładzieProfesjonalna lakiernia w naszym zakładzieProfesjonalna lakiernia w naszym zakładzie
Lakiernia to cudowne miejsce dla usług malowania proszkowego. Jest to miejsce specjalnie zaprojektowane do tworzenia nowych, bezpiecznych i odpornych na korozję elementów z metalu. Jest to miejsce zaopatrzone w najwyższej jakości sprzęt, który idealnie sprawdza się w naszym zakładzie. Na... więcej»

2019-12-18

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!


Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!
Spokojnych, radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym w nadchodzącym Nowym Roku 2020 wszystkim naszym Klientom, Kontrahentom i Przyjaciołom życzy Bapro-Met. ... więcej»